Konserwy premium

Agrico WZM – producent Konserw. Convenience Food

Jako doświadczony i innowacyjny producent konserw mięsnych, rybnych i mięsno-warzywnych w Agrico opieramy nasze technologie na skutecznym i efektywnym funkcjonowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP oraz standardów BRC i IFS. Te działania stanowią gwarancję najlepszej jakości, dzięki czemu nasi konsumenci cenią nas za doskonałe produkty spożywcze.

Agrico wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując wysokiej klasy produkty. Tworzymy wyjątkowe dania gotowe oraz konserwy, które zamykają w sobie oryginalne kompozycje smakowe.

Produkty Agrico posiadają doskonałe wartości odżywcze i stanowią idealną alternatywę tradycyjnego posiłku. Są stworzone na każde warunki atmosferyczne, nie wymagają przechowywania w lodówkach, a opakowania są wytrzymałe na uszkodzenia. Agrico, jako uznany producent konserw prowadzi staranną selekcję składników, które odpowiadają za wysoką jakość i wyjątkowy smak naszych produktów.

AGRiCO produkuje żywność typu Meals Ready to Eat i On the Go tzw. Convenience Food – wygodna żywność gotowa do spożycia, o wydłużonej dacie spożycia, zbilansowaną:

mięsa w sosach: Kurczak Chicken

konserwy mięsne: Premium, pasztety drobiowe, mielonki, szynki

produkty rybne: Paprykarz Szczeciński, sałatki, pasty

dania gotowe: Express Menu, polskie potrawy

produkty spożywcze: Marki Własne – Private Label

AGRiCO Wielkopolskie Zakłady Mięsne to uznany w branży producent konserw, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim doskonałą jakością i wyjątkowym smakiem. Komponujemy smak naszych produktów w oparciu o wyjątkową selekcję składników. Dzięki temu wszystkie konserwy oraz dania gotowe Agrico posiadają doskonałe walory smakowe i bogate wartości odżywcze. Nasze standardowe konserwy mięsne obejmują pasztety drobiowe, mielonki oraz szynki.

Produkty Agrico stanowią doskonałą alternatywę tradycyjnego posiłku i sprawdzają się szczególnie w warunkach turystycznych (podczas wyjazdów, rejsów żeglarskich, itd.).

CERTYFIKATY AGRICO WZM - POLITYKA ZRÓWNOWAŻONEJ JAKOŚCI I ROZWÓJ IFS 6 / BRC 7

konserwy producent
konserwy premium
agrico konserwy
konserwy
Oferta B2B