Standard
 • Mielonki

  Jest to propozycja doskonałej w smaku wędliny idealnej zarówno, jako urozmaicenie codziennego menu, rezerwę domowej spiżarni jak i w charakterze turystycznego prowiantu, w którym sprawdza się niebanalnie!
  Produkt z mięsa wieprzowego i drobiowego z wyczuwalnym dodatkiem naturalnych przypraw tworzy kompozycję o wyrazistym, ale zarazem delikatnym smaku, nadająca się dla osób w każdym wieku!

 • Pasztet kaliski

  Wieprzowina z naturalnymi przyprawami o jakże niepowtarzalnym smaku. Idealnie rozprowadza się na kanapkach, a w połączeniu ze świeżymi warzywami smakuje jak produkt nie z naszej galaktyki, choć nazwa wskazuje na kaliskie pochodzenie. Produkt ten jest tak ceniony, że został wspomniany w jednej z piosenek polskiego artysty. Więcej chyba tutaj nie trzeba dodawać.

 • Pasztety drobiowe

  Mięso drobiowe z naturalnymi przyprawami o jakże niepowtarzalnym smaku z różnymi dodatkami. Idealnie rozprowadza się na kanapkach.

 • Szynki wieprzowe

  Lubisz mieć świeżą szynkę zawsze pod ręką, ale nie zawsze sklep jest po drodze? Mamy rozwiązanie! Szynka polska zamknięta w puszcze, dzięki czemu zawsze gdy tylko masz ochotę, możesz zasmakować

 • Smalec z mięsem tradycyjnym

  Idealny gdy najdzie ochota na tradycyjne „polskie smaki”. Nie jeden skusi się na kanapkę ze smalcem gdy zobaczy świeży chleb posmarowany produktem w towarzystwie kiszonego ogórka! Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego zestawu!

 • Szynki drobiowe

  Lubisz mieć świeżą szynkę zawsze pod ręką, ale nie zawsze sklep jest po drodze? Mamy rozwiązanie! Szynka drobiowa zamknięta w opakowaniu aluminiowym, dzięki czemu zawsze gdy tylko masz ochotę, możesz zasmakować się w świeżym produkcie, który w smaku dorównuje najświeższym produktom ze sklepowych lad!

 • Pasztety sojowe

  Pełnowartościowy roślinny produkt spożywczy, który doskonale urozmaici Twoje domowe menu. Zapewnia on w organizmie odpowiednią dawkę pełnowartościowego białka roślinnego. Można go użyć przy robieniu kanapek, najlepiej śniadaniowych – by zdrowo i z dobrym smakiem zacząć dzień. Produkt ten nie jest pasteryzowany, zatem nie wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych.

Polecamy inne linie produktów Agrico

Oferta B2B