Dania gotowe -b2b

Express Menu – dania gotowe

Linia tradycyjna

 

innowacyjna technologia pakowania – EASY CUPTM

nowoczesna alternatywa dla dań w słoikach

tradycyjne polskie smaki

duża gramatura – aż 550g – 560g

Główne cechy produktów EASY CUPTM

 

mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej

nie wymagają chłodzenia

długi termin przydatności – 12 miesięcy

opakowanie stanowi poręczne naczynie, z którego można skonsumować danie

opakowanie jest łatwe w transporcie, lekkie, a jednocześnie wytrzymałe na uszkodzenia

Co to jest technologia EASY CUPTM?

 

EASY CUPTM to innowacyjna koncepcja pakowania i produkcji dań gotowych o wydłużonym terminie przydatności. Dania produkowane w technologii EASY CUPTM długo zachowują świeżość oraz wszelkie walory smakowe i odżywcze.

Agrico WZM – producent Konserw. Convenience Food

Jako doświadczony i innowacyjny producent konserw mięsnych, rybnych i mięsno-warzywnych w Agrico opieramy nasze technologie na skutecznym i efektywnym funkcjonowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP oraz standardów BRC i IFS. Te działania stanowią gwarancję najlepszej jakości, dzięki czemu nasi konsumenci cenią nas za doskonałe produkty spożywcze.

Agrico wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując wysokiej klasy produkty. Tworzymy wyjątkowe dania gotowe oraz konserwy, które zamykają w sobie oryginalne kompozycje smakowe.

Produkty Agrico posiadają doskonałe wartości odżywcze i stanowią idealną alternatywę tradycyjnego posiłku. Są stworzone na każde warunki atmosferyczne, nie wymagają przechowywania w lodówkach, a opakowania są wytrzymałe na uszkodzenia. Agrico, jako uznany producent konserw prowadzi staranną selekcję składników, które odpowiadają za wysoką jakość i wyjątkowy smak naszych produktów.

AGRiCO produkuje żywność typu Meals Ready to Eat i On the Go tzw. Convenience Food – wygodna żywność gotowa do spożycia, o wydłużonej dacie spożycia, zbilansowaną:

mięsa w sosach: Kurczak Chicken

konserwy mięsne: Premium, pasztety drobiowe, mielonki, szynki

produkty rybne: Paprykarz Szczeciński, sałatki, pasty

dania gotowe: Express Menu, polskie potrawy

produkty spożywcze: Marki Własne – Private Label

AGRiCO Wielkopolskie Zakłady Mięsne to uznany w branży producent konserw, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim doskonałą jakością i wyjątkowym smakiem. Komponujemy smak naszych produktów w oparciu o wyjątkową selekcję składników. Dzięki temu wszystkie konserwy oraz dania gotowe Agrico posiadają doskonałe walory smakowe i bogate wartości odżywcze. Nasze standardowe konserwy mięsne obejmują pasztety drobiowe, mielonki oraz szynki.

Produkty Agrico stanowią doskonałą alternatywę tradycyjnego posiłku i sprawdzają się szczególnie w warunkach turystycznych (podczas wyjazdów, rejsów żeglarskich, itd.).

CERTYFIKATY AGRICO WZM - POLITYKA ZRÓWNOWAŻONEJ JAKOŚCI I ROZWÓJ IFS 6 / BRC 7

konserwy producent
konserwy premium
agrico konserwy
konserwy
Oferta B2B